wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women wigs for women paula young wigs wigs wig shampoo short hair wigs wigs wigs
Projekt SPOLEČNĚ

Projekt SPOLEČNĚ

Projekt Společně byl financován z dotace Magistrátu města Ostravy, určené k zabezpečení prevence kriminality pro rok 2013. Projekt byl realizován v období letních školních prázdnin. Základní aktivitou byla podpora vzdělávání dětí ze sociokulturně znevýhodněného prostředí. Kvalitu doučování garantovalo šest zkušených pedagogů, kteří se snažili o doplnění vědomostí dětí z matematiky, českého a anglického jazyka, fyziky, přírodopisu, dějepisu a zeměpisu. Cílem jejich snažení bylo, aby děti úspěšně zvládly opravné zkoušky, které se konaly koncem srpna. Tohoto cíle bylo, k radosti všech zainteresovaných, dosaženo. Jako odměnu pak děti dostaly (a nejen ony, ale i další dětí z evidence odboru sociálně právních ochrany dětí) možnost zúčastnit se výletu na hrad Bouzov a do jeskyní Javoříčko. Pro většinu dětí byl výlet první možností prohlédnout si prostory hradu, projít si expozicí draků a po splnění úkolů, zadávaných průvodkyní, získat glejt rytířství. Jeskyně Javoříčko – podzemní prostor s krásnou krápníkovou výzdobou – představovala pro některé děti výzvu a nutnost překopat strach z neznáma. V téměř naprostém tichu poslouchaly děti výklad průvodkyně, která podněcovala jejich fantazii při představování jednotlivých krasových útvarů – vždyť kdo by čekal, že v podzemí najde krajku, zmrzlinový kornout či tvář indiána?!
Umožnění nových zážitků je nejlepší způsob motivace ke změně zájmů a způsobů trávení volného času. Děti se při poznávacích zájezdech nejen seznamují s krásami naší země, ale také upevňují pravidla společenského styku.
 
Projekt Společně byl pozitivně přijal nejen dětmi a rodiči, ale i vedením škol, jejichž žáci se zúčastnili doučování. Zároveň přinesl řadu příjemných zážitků a užitečných poznatků, jak dětem, tak pracovníkům, kteří se s dětmi o prázdninách setkávali.

Omega Replica Watches Cheap Rolex Replica Cheap Omega Replica Cheap Replica Watches Replica Watches Cheap Replica Watches Best Replica Watches rolex replica rolex replica watches replica watches rolex replica watches Rolex Replique Montre Fake Watches